Netgear ProSafe AXM762 інструкція користувача

Netgear ProSafe AXM762
9.1 · 1
PDF інструкція користувача
 · 2 стор.
Англійська
інструкція користувачаNetgear ProSafe AXM762
)NSTALLATION'UIDE
e
ProSafe 10 Gigabit Ethernet SFP+ Module AXM762

Install Your Optical Module

The 10 Gigabit small form-factor pluggable (SFP+) module provides a full-duplex 10G bps

each direction for Ethernet operation on NETGEAR managed switches.

The switch will automatically detect the AXM762, so you can simply plug it into an

available module slot.

The module can be inserted or removed while the switch is operational.

AXM762

Installing a AXM762 Module

Insert the module firmly into the slot that supports the SFP+ interface. Make sure the optical

cable you use is single mode LC to LC duplex cable.

Removing a AXM762 Module

Release the module latch by pulling down the handle bar across the module, and pull the

module out of the module slot.

Technical Specifications

Standards IEEE 802.3ae 10GBase-LR
Wavelength 1310nm
Dimensions (HxWxD) 0.46” x 0.53” x 2.19”
(11.9 mm x 13.7 mm x 55.7 mm)
Weight 19.2g
Operating Temperature 32 -158º F (0 - 70ºC)
Storage Temperature 32 -185 ºF (0 - 85ºC)
Operative relative humidity 85% @ (25ºC)
Operating Distance 2m - 10km for 9/125 um SMF
2 - 33 m for 62.5/125 um MMF
Connectors LC for 9um/125um single mode cable
Power Consumption <1.5w
MTBF 4,986,536 hr (569 years)
Safety Certification UL 1950 CSA 22.2 No. 950
Environmental Compliance -RoHS
AXM762_IG_10July09.fm Page 1 Monday, July 13, 2009 12:23 PM

Інструкція користувача

Ознайомтеся з безкоштовною інструкцією для Netgear ProSafe AXM762. Ви ознайомились з інструкцією, але не змогли знайти відповідь на своє запитання? В такому випадку задайте своє запитання іншим користувачам продукції Netgear ProSafe AXM762 на цій сторінці. Введіть ваше запитання тут

У вас виникло питання стосовно Netgear ProSafe AXM762?

У вас є запитання щодо Netgear ProSafe AXM762, а відповіді немає в посібнику? Введіть ваше запитання тут. Надайте чіткий і вичерпний опис проблеми та сформулюйте своє запитання. Що детальнішим буде опис проблеми/запитання, то легше буде іншим користувачам Netgear ProSafe AXM762 надати вичерпну відповідь.

Кількість запитань: 0

Характеристики продукту

Нижче наведено технічні характеристики продукту та інструкції з експлуатації Netgear ProSafe AXM762.

Загальна інформація
Бренд Netgear
Модель ProSafe AXM762
Продукт Інше
Мова Англійська
Тип файлу Посібник користувача (PDF)
Мережа
Швидкість передачі даних Ethernet LAN 10000 Мбіт/с
Характеристики
Сумісність M5300, M7100, M7300
Оптоволоконна мережа
Оптоволоконий конектор SFP+
Відстань передачі (макс) 10 км
показати більше

Поширені запитання

Не можете знайти відповідь на своє запитання в посібнику? Ви можете знайти відповідь на своє запитання в розділі поширених запитань щодо Netgear ProSafe AXM762 нижче.

Ваше запитання відсутнє? Введіть ваше запитання тут

Немає результатів