Ознайомтеся з безкоштовною інструкцією для Siemens iQ500 WT47G439EE. Ви ознайомились з інструкцією, але не змогли знайти відповідь на своє запитання? В такому випадку задайте своє запитання іншим користувачам продукції Siemens iQ500 WT47G439EE на цій сторінці. Введіть ваше запитання тут
Не можете знайти відповідь на своє запитання в посібнику? Ви можете знайти відповідь на своє запитання в розділі поширених запитань щодо Siemens iQ500 WT47G439EE нижче.
Конденсаційна сушарка — це сушарка, в якій конденсат потрапляє у резервуар.
Зливна сушарка — це сушарка, в якій тепле повітря та конденсат відводяться через шланг.
Рекомендується протерти барабан сушарки вологою ганчіркою і лимонним засобом для очищення.
Виконайте вказані нижче перевірки. — Чи очищено ворсовий фільтр. — Чи очищено дно сушарки від пилу. — Чи очищено зливний шланг. Якщо це не допомогло, викличте спеціаліста.
На жаль, у нас немає посібника для Siemens iQ500 WT47G439EE цією мовою: Український. Цей посібник доступний цією мовою: Англійська.
Ваше запитання відсутнє? Введіть ваше запитання тут
Немає результатів
У вас виникло питання стосовно Siemens iQ500 WT47G439EE?
У вас є запитання щодо Siemens , а в посібнику немає відповіді?
Запитання та відповіді
Кількість запитань: 0